Yönetim Paneli

HyperLink

Teftiş Menüsü
Diğer Sayfalar
 

HyperLink

 
 
Yararlı Linkler


 

 

TOKAT İL EĞİTİM DENETMENLERİ BAŞKANLIĞI
2012/2013 ÖĞRETİM YILI TEFTİŞ GRUPLARI VE BÖLGELERİ LİSTESİ
 
 
Halis NURAL
Vahdettin OĞUZ
 İl Eğitim Denet. Başkanı
 İl Eğitim Denet. Başk.Yrd.
Gruplar arası uyumu sağlamak, yönetmeliğin öngördüğü görevleri yaparak, bütün gruplara; rehberlik, teftiş, inceleme, soruşturma ve denetim işlerinde yardımcı olmak.
TEFTİŞ
GRUPLARI ve
BÖLGELERİ
DENETMENİN
ADI VE SOYADI
   TEFTİŞ BÖLGELERİNE GÖRE VE İLÇE MERKEZLERİNE   BAĞLI KÖY VE KASABALARDA DENETLENECEK KURUMLAR
 
 
 
 
      
 
 
 
 
 
1. GRUP ve
BÖLGESİ
 
MERKEZ
ERBAA
PAZAR
ALMUS
Ahmet TUTAR
(Grup Başkanı)
 
Dinçer DİLEK
Ercan NUGAY
İbrahim BOYABATLI
İsmail KAVAK
Şükrü KESKİN
Tansel SÖYLEMEZ
Ülkümen PELİTLİ
 
a) Merkez İlçede :
İlkokul:  Ülkü, Gülbahar Hatun, Fatih, İbn-i Sina, Kemal Arat İlkokulları
Ortaokul: Tokat İmam Hatip, Vakıfbank Namık Kemal, Atatürk, Şehit İbrahim Doğan Ortaokulları
İlköğretim Kurumu:18 Mart, Yeşilova, Bedestenlioğlu
b)Okul Öncesi; 23 Nisan Ulusal Egemenlik, Çocuk Dünyası Uygulama, Tokat Devlet Hastanesi Anaokulları
c) Liseler; Milli Piyango İhya Balak Fen, Gazi Osmanpaşa Anadolu, Anadolu Güzel Sanatlar, Tek. End. Ms. Ticaret Meslek, Plevne Anadolu Liseleri
Köy ve Kasabada:
İlkokul:,Dedeli, Yelpe, Kılıçlı Aşağı Mahalle, Yazıbaşı Şehit Fevzi Demirel, Gökçeyol, Efe, Avlunlar, Küçükyıldız, Kocacık, Günevi, Çamdere, Kızılöz, Aluç, Taşlıçiftlik İlkokulları
Ortaokulu:  Ortaköy
İlköğretim Kurumu: Çamağzı, Akbelen, Gökdere Yazıbağı Şehit Abudullah Özer, Büyükyıldız, Çat, Semerci
Diğer Kurumlar:Halk Eğitim Merkezi
d) MERKEZDEKİ  ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI:
Okullar: Özel Bahçeşehir İlköğretim, Özel İpek Anaokulu,
Dershaneler: Özel Bilgi Dershanesi,
MTSK: Özel Topçam MTSK, Özel Tokat Efe MTSK,
Rehabilitasyon Mrk.: Özel Yaşam Güneşi Özel Eğitim, Özel Yalçın Özel Eğitim, Özel Özgür Yaşam Özel Eğt.
Muhtelif Kurslar: Özel Anadolu Düzey Yabancı Dil, Özel Boğaziçi Matematik, Özel PC Erma Bilgisayar, Özel Bireysel İlgi Etüt Mrk., Özel Tokat Hake Anlayarak Hızlı Okuma Kursları
Öğrenci Yurtları: Özel Bağlarbaşı Ortaöğretim Kız Öğrenci, Özel İlim Yayma Cemiyeti Yüksek Öğretim Kız Öğrenci, Özel Hikmet Ünlü Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurtları.
e) Erbaa, Pazar ve Almusİlçelerinde 652 KHK nin 41. maddesi kapsamındaki görev alanları.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. GRUP ve
BÖLGESİ
 
MERKEZ
NİKSAR
ZİLE
BAŞÇİFTLİK
ARTOVA
 
 
Yaşar AYSEVİNÇ (Grup  Başkanı)
 
Ahmet SAYGI
Ceyhun DUR
Erdal GÜZEL
Mahmut ÇAYLAK
Metin UÇAR
Mustafa MENÇ
Ömür ACET
a)Merkez İlçede :   
İlkokul : Alparslan, Gazipaşa, Melik Ahmet Gazi, Ali Tepe Topçubağı, Cumhuriyet, Ali Osman Tepe Kardeşler,
Ortaokul : TOBB, Ali Tepe Topçubağı, GOP, Plevne İmam Hatip Ortaokulları
İlköğretim kurumu: Çetin Birmek, TOKİ
b) Okul Öncesi; Öğretmen Rukiye Bumin Sarıer, TOKİ Anaokulları
c)Liseler; ,Anadolu İmam Hatip, Anadolu, Z.Hanım Kız Tek., Anadolu Sağlık MS., Anadolu Otelcilik Turizm, Atatürk Anadolu Liseleri
Köy ve Kasabada:
İlkokul: Bakışlı, Döllük, Tuna Gazi Osmanpaşa İlkokulu, Şenköy, Çökelikkışla, Kadıvakfı, Mülk, Hasanbaba, Taşlıçiftlik, Bedirkale, Çubuklu, Avşarağzı,
Ortaokul: (Kızılköy Ata Yavalar Ortaokulu)
İlköğretim Kurumu: Kızılköy, Gözova, Ormanbeyli, Yağmurlu, Emirseyit, Bozatalan, Kömeç, Akın, Ortaöğren
Diğer Kurumları:  Mrk.Öğretmenevi Akşam ve Sanat Ok., Meslek Eğitim Mrk., Bilim ve Sanat Mrk.
d) MERKEZDEKİ ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI:
Okullar: Özel İpek İlköğretim,
Dershaneler: Özel Sınav, Özel Fem, Özel Selcuk Fen Anafen
MTSK: Özel Can Teknik, Özel Ballıca,
Rehabilitasyor Mrk.: Özel Yeşeren Düşler Özel Eğitim, Özel Üstün Gelişim,
Muhtelif Kurslar: Özel Cebir Matematik, Özel Tahir Tokgöz Matematik, Özel Tokat Yedi İklim Akademi KPSS Kursu, Özel Polen Öğrenci Etüt Merkezi
Öğrenci Yurtları: Özel Ömer Derin Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci, Özel Muradiye Ortaöğretim Erkek Öğrenci
e)Niksar, Zile, Başçiftlik ve Artova İlçelerinde 652 KHK nin 41. maddesi kapsamındaki görev alanları.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3. GRUP ve
BÖLGESİ
 
MERKEZ
TURHAL
REŞADİYE
SULUSARAY
YEŞİLYURT
Feramiz KAYA
(Grup Başkanı)
 
Adem DARENDELİ
Ahmet ÇAKMAK
Ahmet ŞİMŞEK
Cavit TÜRKGİL
Hikmet ŞANLI
İbrahim KARACA
Orhan ASLAN
a) Merkez İlçede:
İlkokul: Vali Mehmet Özgün, İbn-i Kemal, Yeşilırmak, Karşıyaka İlkokulu
Ortaokul: Yeşilbağ, Karşıyaka Ortaokulu
İlköğretim Kurumu: Halil Rıfat Paşa, 26 Haziran, M. Akif Ersoy Görme Engelliler, 100. Yıl Zeki Lütfü Sıtkı Akbay,
b)Okul Öncesi; Vilayetler Hizmet Birliği, 75.Yıl Z. Hanım,
c)Liseler; İMKB Anadolu, Cumhuriyet Tek. End. Mes., Kız Teknik Mes., M. Akif Ersoy Anadolu, Arif Nihat Asya İmam Hatip
Köy ve Kasabada :,
İlkokul: Çördük, Beşören, Güzelce, Aktepe, Çerdiğin, Çerçi Avara Şükrü Gencay, Çamaltı, Bağbaşı, Söngüt, Yayladalı, Dereyaka, Uğrak, Tahtoba, Altıntaş, Kabatepe, Güzeldere, Büyükbağlar
Ortaokul:
İlköğretim Kurumu: Kervansaray, Çamlıbel, Kızık, Ulaş, Çerçi, Kemalpaşa, Keşlik, Küçükbağlar Ahmet Dursun Çalışkan
Diğer Kurumlar: Yavuz Selim Okulu ve Mes. Eğt. Mrk., Özel Eğitim İş Uygulama Mrk. Rehberlik Araştırma Mrk
d) MERKEZDEKİ  ÖZEL ÖĞRETİM KURUMLARI:
Okullar: Özel Erişim Anadolu Sağlık Meslek  Lisesi,
Dershaneler: Özel Final Dergisi, Özel Büyük Turhal Tokat Şb.
MTSK: Özel Tokat Uzman, Özel Fatih Tokat Şb., Özel Tokat
Rehabilitasyor Mrk.: Özel Atlı Karınca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Mrk.
Muhtelif Kurslar: Özel Tokat İhtiyaç Akademi Yabancı Dil Kursu, Özel Tokat Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu, Özel İlk Tercih Matematik Kursu, Özel Aloha Matematik Kursu.
Öğrenci Yurtları: Özel Yazıbağı Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurdu, Özel Bedesten Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci
c) Turhal, Reşadiye, Sulusaray ve Yeşilyurtİlçelerinde 652 KHK’nin 41. maddesi kapsamındaki görev alanları.